Naszym celem jest dostarczyć klientom obuwie bezpieczne i zawodowe, które zapewni niezbędną ochronę i komfort użytkowania. Obuwie jest produkowane przy wykorzystaniu najnowocześniejszych materiałów i technologii, dzięki czemu jego wysoka jakość zapewnia komfort użytkowania i dostosowanie do różnorodnych potrzeb i warunków użytkowania.

Przy tworzeniu nowego modelu obuwia skupiamy się na funkcjonalności i wygodzi. Starannie wybieramy kopyta, komponenty, cholewkę i materiały na podeszwę oraz technologię produkcji, aby wszystkie parametry w pełni zaspokoiły wymagania funkcjonalności, ekonomiki i estetyki odbiorców. W kolekcji BENNON możecie znaleźć wiele wzorów zaprojektowanych ze szczególną starannością, której celem jest komfort noszeni i niezawodność.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

BENNON Group a.s została założona na początku 2009 roku (początkowo pod nazwą Z-STYLE CZ a.s) jako spółka akcyjna z całkowitym udziałem czeskim. Spółka kontynuuje zapoczątkowane w Zlinie tradycje obuwnicze. Jej działalność obejmuje nie tylko rozwój kolekcji i dystrybucję w zakresie obuwia zawodowego, bezpiecznego oraz outdoor’wego, ale także zajmuje się świadczeniem kompleksowych usług doradczych w branży obuwniczej. Mottem firmy jest hasło, które jest mocno zakotwiczone w logo: „Profesjonalne podejście“.

Zamiłowanie do profesjonalizmu i kompetencji realizuje się we wszystkich działaniach wewnętrznych i zewnętrznych firmy, ma odzwierciedlenie w portfolio produktów i przeprowadzanych z sukcesem zadaniach.

BENNON Group a.s jest członkiem Czeskiego Stowarzyszenia Obuwniczego i Skórzanego – związku firm i instytucji zrzeszających producentów, dystrybutorów i jednostek badawczych i certyfikujących z terytorium Republiki Czeskiej.

BENNON jest wyłącznym właścicielem znaku towarowego BENNON, który pod względem jakości, ceny i gamy produktów odzwierciedla aktualne zapotrzebowanie odbiorców obuwia. Oferta firmy obejmuje przede wszystkich buty zawodowe, bezpieczne i outdoor’owe. Oprócz tego oferujemy także modele odpowiednie do różnych aktywności sportowych, buty dla służb mundurowych, gumowce, korkowe klapki i sandały itd. W naszej ofercie znajdują się także sznurowadła, wkładki, produkty do pielęgnacji obuwia i inne dodatkowe akcesoria.

W skład marki BENNON wchodzi kilka kolekcji obuwia, które dzięki zaawansowanej technologii i jakości użytych komponentów, zapewniają produkty o wysokiej jakości i doskonale dostosowane do wymagań użytkowników, Motto naszej marki „DOŚWIADCZENIE EKSPETÓW“ wyraźnie wskazuje, że opieramy naszą przewagę konkurencyjną na wąskiej – obuwniczej – specjalizacji, w której mamy wieloletnie doświadczenie, a naszym celem jest zadowolenie klientów i opracowanie produktów, które będą mogły być długotrwale użytkowane i spełniać oczekiwania odbiorców.

Back to Top